29 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

CHP Ezine’den Gazeteciler Gününde Anlamı Ziyaret

CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin ve partililer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemize ziyaret ederek günümüzü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, CHP Ezine İlçe Başkanı Caner Şahin beraberinde ilçe yöneticileri ve CHP Ezine İl Genel Meclis Üyesi Erdinç Ceyhan EZİNETÜK GAZETESİ olarak ziyaret ederek günümüzü kutladı.

Ziyarette İlçe Başkanı Caner Şahin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ilçe kongresiyle göreve yeni seçildiklerini ve genç ve yeni bir kadro oluşturduklarını belirterek, “Basın yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası ve haber almamızı sağlamada zorlu bir görev üstlenmektedirler. Gece gündüz demeden her şartta görevlerini fedakarca yerine getiren ve bizlerin haber almada gözümüz kulağımız olan tüm basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyoruz. İlçemizin değerli basın mensubu olarak size de bundan sonraki yaşamınızda başarılı çalışmalar, işlerinizde kolaylıklar ve ailenizle mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyoruz” dedi.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak göreve yeni seçilen Başkan Caner Şahin ve yönetimine, CHP Ezine İl Genel Meclis Üyesi Erdinç Ceyhan’a bu nazik ziyaretlerinden ve güzel düşünce ve temennilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 

About Post Author