24 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTB YÖNETİM KURULU, ÇANAKKALE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen ve ÇTB Yönetimi, Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Öçal, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ersin Kurnaz, Yönetim Kurulu Üyesi M. Levent Oktay ile bazı illetmeleri ziyaret etti.

Ziyarette, OSB yatırımları, üyelerin sorunları, yeni açılan istihdam alanları, yatırımcıların durumu ile bölge ve ülke ekonomisindeki son gelişmeler ele alındı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Öçal,“Organize sanayi bölgelerinin sorunlarına çözüm üretebilmek, yeni projelere imza atabilmek adına OSB Yönetim Kuruluna seçilen arkadaşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz.

Öçal ayrıca, Türkiye’de sanayinin lokomotifi konumunda olan organize sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren firmaların sorunlarına hakim olduklarını, bu sorunların çözümü yönünde hareket edeceklerini sözlerine ekledi.

Çanakkale ekonomisinin güçlenmesi için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine vurgu yapan ÇTB Başkanı Kaya Üzen; “Bizler sorunların çözümü için el birliği ile hareket edersek her zaman daha güçlü oluruz. Bölgemiz tarım, sanayi ve turizm yönünden önemli bir potansiyele sahip. Bu ülkenin değerlerini koruyabilecek, ekonomimizin kalkınması için yatırımcılarımıza ihtiyacımız var. Bu vesile ile sizin şahsınızda yönetim kurulu üyelerinize Çanakkale Organize Sanayi Bölgesinde yapacağınız çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Ziyaret ÇTB Başkanı Kaya Üzen’in Çanakkale OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kayhan Öçal’a ziyaretin anısına hediye takdiminde bulunması ile sona erdi.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Çanakkale Organize Sanayi Bölgesi’nde de ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretlerde öncelikle OSB’de faaliyet gösteren; Ersoy Gıda Pazarlama İnş. Tic. ve Ltd. Şti. ve İSKO Plastik ve Kalıp Sanayi Ticaret A.Ş.firmaları ile Çanakkale OSB Yönetim Kurulu ziyaret edildi.

Ziyaretlerde, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Başkan Yardımları C.Cem Demir, Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Üyeleri Cahit Akgül, Birol Çetin, Genel Sekreter Sevcan Elver yer aldı.