14 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO HEYETİNDEN DENİZLİ VALİSİ ALİ FUAT ATİK’E ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Semzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Başkan Yardımcısından oluşan heyet, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti.

Denizli Valiliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Tennioğlu ve Ersin Kahraman ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“SAYIN VALİMİZ İLE EZİNE KAYMAKAMLIĞI DÖNEMİNDE VERİMLİ İŞBİRLİKLERİMİZ OLDU”

Valilik ziyaretiyle ilgili bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu; “Bugün Denizli Valiliğini ziyaret ederek bir dönem Ezine Kaymakamlığı görevinde bulunan Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik’i makamında ziyaret ettik. Kendileriyle Ezine Kaymakamlığı döneminde verimli çalışmalarımız ve işbirliklerimiz oldu. Ezine Gıda İhtisas OSB kuruluş aşmalarında ve görevi süresince büyük desteğini gördük. Bir büyükşehirde Valilik görevinde olması bizleri gururlandırdı. Sayın Valimizle çok sıcak ve verimli bir görüşme yaptık. Kendimizi evimizde gibi hissettiren Sayın Valimize misafirperverliklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.