29 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO HEYETİNDEN KARASAL-SAYISAL RADYO TELEVİZYON VERİCİ KULESİ’NE ZİYARET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Meclis Üyesi ve turizm sektör temsilcilerinden oluşan heyet Karasal-Sayısal Radyo Televizyon Verici Kulesini ziyaret etti.

Kalabaklı Köyü Radar Tepesi mevkiindeki Karasal-Sayısal Radyo Televizyon Verici Kulesine yapılan ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyesi Akın Yalman, Meclis Üyeleri Ahmet Çelik Armağan Aydeğer ve İlke Diler, turizm sektöründen Nilgün Gökser ve Ülke Diler ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

“KULE PROJESİ KAPSAMINDAKİ SOSYAL TESİSLERİN ÜYELERİMİZ TARAFINDAN İŞLETİLMESİNİ ARZU EDİYORUZ”

Gerçekleştirilen ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından Mart 2017 tarihinde Kalabaklı Köyü Radar Tepesi mevkiinde yapımına başlanan ve tamamlanan Karasal-Sayısal Radyo Televizyon Verici Kulesini Yönetim Kurulu, Meclis ve Odamızın ilgili turizm sektör temsilcileriyle ziyaret ettik. Tasarımı ile göz dolduran Kule, Çanakkale’nin gözde yatırımlarından biri olmaya aday. Proje kapsamında yer alan ve önümüzdeki günlerde kiralanması söz konusu olan sosyal tesislerin üyelerimiz tarafından işletilmesini arzu ediyoruz. Ziyaretimizin bir amacı da bu. Üyelerimiz gelip görsünler, inceleyip değerlendirsinler. Kulenin İlimize kazandırılmasında büyük emekleri olan başta AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan olmak üzere,  Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Jülide İskenderoğlu’na bir önceki Valimiz Sayın Orhan Tavlı’ya, şimdiki Valimiz Sayın İlhami Aktaş’a, çok teşekkür ediyorum” dedi.

About Post Author