24 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda gerçekleştirilen, “Kurumlararası Troya Voleybol Turnuvası” başladı.

22 Kasım 2019 Cuma günü Anafartalar Spor Salonunda gerçekleştirilen ilk müsabakalarda, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı – Çanakkale Barosu, GESTAŞ- Çanakkale Liman Başkanlığı maçları oynandı. Son derece çekişmeli ve eğlenceli geçen maçlarda gülen taraflar Çanakkale Barosu ve GESTAŞ oldu.

 “KURUMLARARASI TROYA VOLEYBOL TURNUVAMIZA TÜM ÇANAKKALE HALKIMIZI DAVET EDİYORUZ”

Çanakkale Kurumlararası Troya Voleybol Turnuvası hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Odamız organizasyonunda, sporun birleştirici ve centilmenlik özelliklerini ön plana çıkararak, bölgemizdeki kurumlar arasında işbirliğini ve tanışıklığı arttırmak amacıyla düzenlediğimiz Turnuvamızın ilk maçları oynandı. Çanakkale halkımızı bu keyifli ve eğlenceli Voleybol Turnuvamıza davet ediyoruz. Maçlarımız her Salı ve Cuma günü Anafartalar Spor Salonunda saat 20.00’da başlayacaktır. Turnuvamıza katılan bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

26 Kasım 2019 Salı günü Anafartalar Spor Salonunda gerçekleştirilen karşılaşmalarda, İl Sağlık Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü 3-0, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Çanakkale Belediyesi’ni 3-0 yendi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üye Özgür Ekşi, Meclis Katip Üye Kanber Koç, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt, Oda personelleri Seçil Uğur, Gökhan Doğru ve Ramazan Sarıbıyık ile çok sayıda izleyicinin yer aldığı maçlarda keyifli ve heyecanlı anlar yaşandı.

Maçlarla ilgili yapılan açıklamada; “Turnuvamıza ailelerin çocuklarıyla beraber gelerek maçlarımızı ilgiliyle takip etmesi bizleri son derece memnun ediyor. Bizim organizasyonda hedefimiz, kurumlar arasında çalışanlar ve aileler arasında kaynaşma ortamı yaratarak keyifli dakikalar geçirebilmesiydi. Bu ortamı sağlayabildiğimizi görmek bizleri maç sonuçlarından çok daha fazla mutlu ediyor. Turnuvamızın Kasım fikstürüne göre son maçlar, 29 Kasım Cuma günü saat 20.00’da Anafartalar Spor Salonunda; Çanakkale İl Tarım Müdürlüğü-Kepez Belediyesi, Milli Eğitimi Müdürlüğü- Orman Bölge Müdürlüğü arasında oynanacaktır, tüm sporseverleri Turnuvamızı izlemeye davet ediyoruz” denildi.