19 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO TROYA VOLEYBOL TURNUVASI MAÇLARI DEVAM EDİYOR

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda devam eden Kurumlar Arası Troya Voleybol Turnuvası grup maçlarına 3 Aralık Salı günü oynanan grup maçları ile devam edildi.

Anafartalar Spor Salonunda gerçekleştirilen maçlarda karşılaşmalar, Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü- Çanakkale Savaşları Tarihi Alan Başkanlığı maçı 3-0, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası-ROÇDAK Doğa Derneği maçı 3-0 olarak sonuçlandı.

“MAÇLARIMIZA OLAN İLGİDEN SON DERECE MEMNUNUZ”

Kurumlararası Troya Voleybol Turnuvası hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “Kurumlararası Voleybol Turnuvası son derece keyifli ve çekişmeli maçlara sahne oluyor. İzleyicilerimiz çocuklarıyla beraber son derece güzel ve heyecanlı vakitler geçiriyor. Turnuva maçlarımıza olan ilgiden son derece memnunuz. Katılımın her geçen gün artması memnuniyet verici.” dedi. 

6 Aralık Cuma günü Esenler Anafartalar Spor Salonundan saat 20.00’de başlayacak, Çanakkale Tarım İl Müdürlüğü- Çanakkale Liman Başkanlığı ve Çanakkale Baro Başkanlığı-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü maçlarına tüm spor severleri bekliyoruz.

 

About Post Author