10 Mayıs 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, beraberinde iş insanları Mustafa Çebi ve Halil Art ile birlikte AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy;  Çanakkale OSB yatırımcısı ÇEBİ Kilit ve Mobilya Aksesuarları San. Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çebi ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Art Metal firması sahibi sanayici Halil Art ile birlikte AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu : “ Çanakkale ve Ülke ekonomisine katkı sağlayacak, istihdam yaratacak mevzuata uygun tüm yatırımları destekliyor ve  bu yatırımcılarımızı İlimize çekmek için gerekli çalışmaları sürdürüyoruz.  Çanakkale;  hak ettiği gelişmişlik seviyesine ulaşması,  yatırımcıya  cazip hale gelmesi için mevcut potansiyelini muhakkak kullanmalıdır. Üretmeden gelişmek ve büyümek mümkün değildir.  İlimize inanılmaz büyük kamu yatırımları gerçekleştiriliyor. Bizler de özel sektör yatırımcıları olarak elimizi taşın altına koyarak yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Gerek kamu gerek özel sektör yatırımlarında her zaman desteğini ve kolaylaştırıcılığını hissettiğimiz  Sayın Bülent Turan’a ÇTSO olarak teşekkür ediyorum. İlimize yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcılarımıza da başarılar, hayırlı işler diliyorum” dedi.