17 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Çanakkale Baro Başkanlığını ziyaret ederek yapılan seçim sonucunda göreve gelen yeni Yönetim Kurulu ile biraraya geldi.

Ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri A.Semih Toprak, İlbey Berkin Karaca, Bülent Erdoğan ve Genel Sekreter Sema Sandal, Baro Başkanı Av. Soner Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Enes Çetin, Av. Aybüke Cebeci Bayat, Av. Şebnem Çıtak, Av. Ayşe Karakaya Şişek hazır bulundu.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Yeni seçilen Baro Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Hukukun üstünlüğüne, adalete olan güvenin önemi sadece iş dünyası için değil tüm insanlık için çok büyüktür. Barolara da adaletin temsilcileri olarak büyük görevler düşmektedir.Çanakkale Barosunun yeni yönetiminin bu görevi hakkı ile yerine getireceğine inancımız tamdır. Bu yüce ve bir o kadar da zor mesleği hakkı ile ifa eden tüm hukukçulara kolaylıklar diliyor, iş dünyasına sağladıkları katkılar için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Baro Başkanı Av. Soner Aydın ÇTSO Yönetimi’nin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, çalışmalarıyla ilgili bilgiler paylaştı ve güncel konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.