Çar. Oca 15th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

CUMHURBAŞKANLIĞI YATIRIM OFİSİ PROJE DİREKTÖRLERİNDEN SELÇUK SEMİZOĞLU’NA ZİYARET

1 min read

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Proje Direktörleri Yusuf Melih Gülbaran ve Zahid Tuncel ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, GMKA Yatırım Destek Ofisi Çanakkale Koordinatörü Recai Başaran ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale’nin yatırımları, yatırım potansiyeli hakkında bilgi vererek yatırımcıların bürokrasi ile mücadele etmekten yıldıklarını ifade etti. Sayın Cumhurbaşkanımızın da bu konuyu önemsediğini ve geçen yıl Genelge yayınladığını vurgulayarak; “İş Dünyası krizi de, ekonomik dalgalanmaları da bir şekilde aşıyor, ancak iş dünyasının ne kadar kazandığını hesaplayan, “bu işi nasıl yokuşa sürerim” diyen bürokratla uğraşmaktan yoruluyor.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Proje Direktörleri Yusuf Melih Gülbaran ve Zahid Tuncel de Başkan Semizoğlu’na bilgilendirmeleri için teşekkür ederek; “Çanakkale’ye katma değer getirecek her yatırımı destekleriz. Bizler yatırımların önünü açmak için varız. Görüş ve önerilerinizi her zaman bekliyoruz.” dediler.

 

????????????????????????????????????
Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.