17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki görevine atanması nedeniyle veda açıklamasında bulundu.

Ezine İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine atandı. Pasinli Tekirdağ’a atanması nedeniyle ilçede veda ziyaretleri gerçekleştirdi.

Pasinli Ezine’den ayrılmadan Ezine Türk Gazetesine yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“07 Şubat 2017 den bu yana büyük bir onurla hizmet ettiğim Ezine’ den Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kadrosuna atanmam sebebiyle 18 Ekim 2019 günü ilişiğimi kestim. İki Buçuk yıl gibi bir sürede biriktirdiğim onca güzel insanla tek tek vedalaşmam mümkün olamadı. Hemen yeni görev yerimde başlamam gerektiği için görüşemediğim değerli Ezine’liler den özür diliyor, Ezine ve Ezinelilerin gönlümdeki yerinin nereye gidersem gideyim değişmeyeceğinin bilinmesini istiyorum. Siz sevgili Ezinelileri Allah’ a emanet ediyor, sizlere hizmet etmenin benim için çok büyük bir onur olduğunu bir kez daha belirterek saygılar sunuyorum. Hoşçakalın” dedi.

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli’ye yeni görevinde ve bundan sonraki iş ve özel hayatında sağlık, mutlulukla ve başarılarla dolu uzun bir yaşam diliyoruz.