26 Eylül 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNETÜRK GAZETESİ Yazı İşleri Müdürü Birol Güngördü ve eşi Nursel Güngördü’nün kızı EZGİ SU GÜNGÖRDÜ ile, Lapseki eşrafından Mehmet Kehye (Lapseki Belediyesi eski Meclis Üyesi) – Münevver Kehye çiftinin oğulları MELİH KEHYE Ezine ve Lapseki’de gerçekleşen muhteşem kına ve düğün törenleri ile mutlu birlikteliklerine yelken açtılar.

Çanakkale İl Özel İdaresinde görev yapan EZGİ SU & MELİH Çiftini bu mutlu günlerinde yakınları ve sevenleri yalnız bırakmadı. Genç damat ve gelinin beraberliklerini ve sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları bu özel günlerine çok sayıda davetli katılarak, çiftin mutluluğunu paylaştı.

EZGİ SU & MELİH çiftinin kına törenleri Ezine’de yapıldı. OPET Yanmazlar Tesislerinde gerçekleşen Kına törenine genç çiftin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Belediye Başkanı Güray Yüksel, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, Stk ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Kına töreninde genç çift ve ailesi, yakınları ile davetliler gece boyunca canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

EZGİ SU & MELİH çiftinin düğün törenleri Lapseki’de gerçekleşti. Genç çiftin nikahları Lapseki Belediyesi Sosyal Tesisleri (DMO) da Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından kıyıldı. Deniz kenarında gerçekleşen törende genç çiftler Başkan Yılmaz’ın sorusuna EVET diyerek mutlu birlikteliklerine başlangıç yaptılar.

Lapseki Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen düğün törenine Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Recep Bulan, Eceabat İlçe Özel İdare Müdürü Recep Aslan, STK ve Siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Davetlilerin alkışları ile düğün alanına gelen genç çiftin mutlulukları ilk danslarını yaparken gözlerinden okunuyordu. Genç çiftin düğünde oynadıkları zeybek oyunu davetlilerden alkış ve beğeni aldı.

Kendileri için hazırlanan düğün pastasını birlikte kesen genç çift, aileleri, yakınları ve davetliler ile gece boyunca canlı müzik eşliğinde eğlenerek mutluluğa yelken açtılar.

EZİNETÜRK GAZETESİ Ailesi olarak EZGİ SU & MELİH Çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.