26 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine 22 Eylül Spor Mustafa Kındam’a Emanet

Çanakkale 1. Amatör Ligde mücadele edecek olan Ezine 22 Eylül Spor Kulübünde teknik sorumluluğa Mustafa Kındam getirildi.

Çanakkale 1. Amatör Ligde mücadele Edecek olan Ezine 22 Eylül Spor Kulübü deneyimli teknik adam Mustafa Kındam ile sözleşme imzaladı.

Ezine 22 Eylül Spor Kulübü Başkanı Nedİm Kayaoğlu imza töreni sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi ;

“Tecrübesine güvendiğimiz yıllardır Çanakkale futboluna emek vermiş olan Mustafa hocamıza 1. Amatör kümede mücadele edecek olan takımımızı emanet ederek çok doğru bir karar verdiğimiz kanısındayız. Biz bu ligin iddialı takımıyız. Hedefimizin  ve sorumluluklarımızın farkındayız.  Zorlu bir gurupta mücadele edecek olan bir takimi ancak böyle tecrübeli bir teknik adama emanet edebilirdik. Sayın Mustafa Kındam  hocama ve  futbolcularımıza  şampiyonluk yolunda başarılar dilerim.”

22 eylül Spor’un deneyimli hocası Mustafa Kındam ise Gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi ;

“22 Eylül Spor Kulübüne gelmekten dolayı çok mutluyum.  Ezine’nin yabancısı değilim. Burada bir çok dost ve arkadaşımız var. Yeni kurulan bir takım olmamıza rağmen hedeflerimiz büyük.

İnşallah şampiyonluk parolasıyla çıktığımız bu yolda sezon sonuda Şampiyon olarak başarılı oluruz. Bunun için var gücümüzle çok çalışıp mücadeleci ve disiplinli oyun anlayışımızı sahaya yansıtarak bu amacımıza ulaşacağız. Bu arada Süper Amatör ligde zirve mücadelesi veren Ezine’nin diğer güzide kulübü Ezinespor’a da başarılar diliyorum. Ezine’li tüm futbolseverleri takımımızı desteklemeye çağırıyor, oyuncularıma kazasız belasız sakatlıksız ve başarılı bir sezon diliyorum.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUSTAFA KINDAM HAKKINDA

1955 İstanbul doğumlu olan Mustafa Kındam,  futbola 1972-1973 sezonunda Ümraniye Sporda başladı. 1974 yılında Galatasaray’a genç takımına transfer olan Kındam,  19777-1981 yılları arsında 2. lig beyaz  grupta mücadele eden Düzce Sporda profesyonel futbol hayatına başladı. Daha sonra sırasıyla Isparta spor, Elazığ Spor, Karabük Spor, PTT Sporda top koşturan Kındam,  Ümraniyespor’da 3i ligde profesyonel futbol hayatını noktaladı.

Kursları başarıyla tamamlayan Kındam, 3. ligde Ümraniye sporda ve Bandırma Sporda yardımcı antrenör, Feriköy Spor  baş antrenör, Süper Amatör ligde yer alan Kastamonu Cide Spor da  ve 2. ligde yer alan Isparta spor da 2 yardımcı antrenör olarak görev yaptı. 

2002 yılında Çanakkale’ye yerleşen Kındam burada Köy hizmetleri Sporu çalıştırdı. Gelibolu Harbiş Sporda şampiyonluk yaşayan Kındam, ardından Gelibolu Spor,  Arslanca Spor,  Barbaros Spor’da antrenör olarak görev yapan Kındam,  Ezinespor’da 2015 yılında Fadıl kurt hoca ile beraber görev yaparak Ezinespor’un Süper Amatör lige çıkmasında yardımcı antrenör olarak pay sahibi oldu.

İbrahim Zeki Kutver ile birlikte Bozcaada Spor da yardımcı antrenör olarak görev yapan Kındam, Süper Amatör ligden Bal Ligine çıkarılmasında pay sahibioldu. Kındam Bozcaadaspor da1 yıl süreyle de Bal liginde görev yaptıktan sonra bu görevinden ayrıldı.

About Post Author