24 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediyesinden Sınava Hazırlanan Öğrencilere Kitap Desteği

Ezine Belediyesi tarafından Ezine İlçe genelinde eğitim gören ve Liselere Geçiş Sınavlarına (LGS) hazırlanan Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri ile TYT sınavlarına hazırlanan Lise 12. Sınıf öğrencilerine eğitim desteğinde bulunuldu.

Ezine Belediyesi tarafından Ezine’de tüm ilçe merkezi, Geyikli Beldesi, Mahmudiye, Uluköy ve Sarısöğüt köylerindeki okullarda öğrenim gören ve Liselere Geçiş Sınavlarına (LGS) hazırlanan Ortaokul 8. Sınıf öğrencileri ile TYT sınavlarına hazırlanan Lise 12. Sınıf öğrencilerine Tüm Dersler Soru Bankası ve Başarı Kampı kitapları hediye edildi.

Ezine Belediyesi tarafında hazırlanan kitapların dağıtımı Belediye Başkan Vekili Ümit Şen, Geyikli Belediye Başkan Vekili Hüseyin Beceren, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, AK Parti Ezine İlçe Başkanı Mehmet Ünsal, AK Parti Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kırveli, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Kır tarafından gerçekleştirildi.

Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel gazetemize yaptığı açıklamada, “Eşsiz ülkemizin ve aziz milletimizin öğrencilerimizin başarılarına ihtiyacı var. Bu önemli dönemlerinde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarılarına Ezine Belediyesi olarak katkıda bulunmak istedik” dedi.