24 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediyesine ilçenin kültürel,  turizm ve üst yapı çalışmalarında kullanılmak üzere 1.320.000 TL. hükümet tarafından hibe yardımı yapıldı.

AK Parti’nin en genç Belediye Başkanı ünvanına sahip Güray Yüksel, göreve geldiği günden bu yana seçim meydanlarındaki vaatlerini ve sözleri yerine getirebilmek ve Ezine’yi 2023 hedeflerine ulaştırabilmek adına çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

Üst yapı çalışmalarını hızla devam ettiren Yüksel, bu arada seçim meydanlarında verdiği sözleri de bir bir yerine getirmenin de temellerini atıyor. 

Genç Başkan Yüksel, Ezine’nin Peyniri yanında ilçenin adının farklı alanlarda öne çıkması ve tarihi, kültürel yapısı ve turizm alanında hak ettiği noktaya gelmesi için çalışmalarını yoğun şekilde devam ettiriyor. Bu anlamda da birçok projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.

Başkan Yüksel’in bu çabalarına güzel bir kaynak da hükümetten geldi. Hem de ne kaynak. Tam 1.320.000 ( Bir milyon üçyüz bin) TL.  

Başkan Yüksel bu müjdeli haberi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Ezine’li hemşehrileri ile paylaştı.

Yüksel açıklamasında “İlçemizin kültürel ve turizminin geliştirilmesi,  üst yapı çalışmalarımızın yürütülmesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Grup Başkanvekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan ve AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz sayın Jülide İskenderoğlu’nun destekleriyle Ezine Belediye Başkanlığımız’a  1.320.000 TL (1 Milyon 320 Bin TL) hibe olarak yardım yapılmıştır.

Desteklerinden dolayı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Çanakkale Milletvekilimiz sayın Bülent Turan’a, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Çanakkale Milletvekilimiz sayın Jülide İskenderoğlu’na şahsım, hemşehrilerimiz, ve Ezine’miz adına teşekkür ediyorum” dedi.