2 Ağustos 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden korona virüse karşı S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minübüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi bünyesinde bulunan tüm araçlar ilaçlanarak dezenfekte ediliyor.

Ezine’de S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsçüler Mot. Taş. Kooperatifi, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsüne karşı önlem almaya başladı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden korona virüse karşı Ezine Birlik Minübüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi bu kapsamda bünyesinde bulunan tüm toplu taşıma araçlarını Belediye’nin yaptığı çalışmadan sonra ilaçlama çalışması başlatarak dezenfekte ediyor.

Kooperatif Başkanı Mehmet Çırkan yaptığı açıklamada, tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden korona virüse karşı kooperatif bünyesinde bulunan tüm araçların ilaçlama yapılarak dezenfekte edildiğini söyledi. Çırkan, ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarının düzenli olarak yapılacağını belirterek, “Yolcularımız araçlarımızla gönül rahatlığıyla seyahat edebilir. Personelimize korunmasıyla alakalı gerekli tedbirleri anlattık. Kooperatifimiz olarak bundan sonraki süreçte de araçlarımızı düzenli şekilde dezenfekte etmeye devam edeceğiz. Bu işi kesinlikle ihmal etmeden, ödün vermeden devam ettireceğiz” dedi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=5ATfXUwBXMs&feature=youtu.be

 

Copyright © All rights reserved. | Newsever by AF themes.