20 Nisan 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin 2017 yılı Olağan Genel Kurulu yapıldı.

Otogar içinde bir kahvehanede gerçekleşen genel kurul saygı duruşunda bulunulması ve İstiklla Marşının okunmasıyla başladı.

Divan Başkanlığını Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca’nın yaptığı genel Kurul’da Kooperatif Başkanı Aladdin açılış konuşmasında genel kurulun hayırlı olmasını diledi.

Gündem maddelerinin okunarak oy birliği ile ibra edilmesinin ardından bir konuşma yapan Kooperatif Başkanı Demir, “Genel Kurula katılan üyelere teşekkür ederek, “Ezine Birlik Kooperatifinin en iyi yerlere gelmesi için yönetimim ve tüm üyelerimiz ile çok çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yolculuk yapabilmesi için bütün şoför arkadaşlarımız trafik kurallarına titizlikle riayet etmektedir. Yolcularımızın bu yöndeki olumlu düşünceleri bizleri memnun etmektedir. Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını dilerken, Ramazan ayının başta şehrimize, ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlara vesile olmasını diliyor, Ramazan Ayınızı kutluyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Od. Bşk. Konca’da yaptığı konuşmasında, göreve gelirken verdikleri sözleri yerine getirmenin onur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Göreve gelirken verdiğimiz ve yapılmasını amaçladığımız sözlerimiz vardı. Bunları yönetici ve tüm üyelerimizin gayretleri ve çalışmalarıyla yerine getiriyoruz. Atıl durumdaki arsamızı kat karşılığı olarak ilgili firmaya verdik ve Yeni hizmet binamız ve diğer dairlerimizi ve iş yerimizi odamız kazandırdık. Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm şoför arkadaşlarımızın istek ve sorunlarını her platformda dile getirerek bu istek ve sorunların çözülmesi ve yerine getirilmesi yönünde mücadelemizi sürdürdük ve hemen hemen hepsini çözüme kavuşturduk. İnşallah bundan sonraki süreçte de odamızın en iyi yerlere gelebilmesi adına çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz. Ramazan ayınızı kutluyor, ülkemize ve tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.