18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de Cumhuriyet Anaokulu Okul Aile Birliği tarafından dayanışma çayı düzenlendi. Etkinliğe veliler yoğun ilgi gösterdi.

Ezine Cumhuriyet Anaokulu Okul Aile Birliğince Dayanışma Çayı düzenlendi. Okul idaresi ve velilerin desteği ile Öğretmenevinde gerçekleşen etkinliğe veliler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Okul Aile Birliği Başkanı  Cansu Doğan, bu yıl ikincisini gerçekleştirdikleri etkinlikte emeği geçen başta Okul yönetimi ve okul aile birliği yönetimi, olmak üzere tüm velilere ve emeği geçen okul çalışanlarına teşekkür etti. Doğan ayrıca etkinliğe katılan Belediye Başkanı Güray Yüksel’in eşi Cemre Büşra Yüksel’e, Başkan Yarımcısı Mehmet Arat’ın eşi Sevtap Arat’a, siyasi partilerin değerli temsilcilerine, velilere ve etkinliğe katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca düzenlediğimiz her türlü etkinliğimizde bizleri geri çevirmeyen anlayışla ve güler yüzle karşılayıp maddi ve manevi her türlü desteği veren Ezine Belediyesine, değerli esnafımıza, Ezine Öğretmenevinin idareci ve çalışanlarına, değerli basınımıza, etkinliğimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan ve destekleyen tüm velilerimize ve değerli misafirlerimize çok teşekkür diyoruz” dedi .

Etkinliğe katılan bayanlar gün boyunca Ezine’nin değerli keman sanatçısı Süleyman ve Kardeşler Müzik’in seslendirdiği müzikle gönüllerince eğlendiler.