16 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Devlet Hastanesinde Yeni Aile Hekimi Hasta Kabulüne Başladı

Ezine Devlet Hastanesine yeni atanan Dr. Fazilet Meral Aile Hekimi Uzmanı  olarak görevine başladı.

Ezine Devlet Hastanesinde hekim kadrosu her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Başhekim Op. Dr. Mehmet Ali Karacaer ve beraberindeki başarılı idari ve akademik personel ile birlikte hastanenin hekim kadrosu ile teknik ekipman ve techizat yönünde gelişmesi yönünde gayret ve çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son olarak da hastaneye yeni atanan Dr. Fazilet Meral Aile Hekimi Uzmanı olarak görevine başladı ve Aile Hekimliği Polikliniği ve Palyatif Servis Sorumlu Hekimİ olarak hasta kabulüne başladı.

1992 Rize Doğumlu olan Dr. Meral, Orta Öğrenimini Rize’de, Üniversite eğitimini de Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde  tamamlayarak mezun oldu.

Pratisyen hekim olarak Rize Çayeli İshak oğlu Devlet Hastanesi’nde çalışan Dr. Meral, İhtasas Eğitimini Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile Hekimliği uzmanlığı olarak tamamladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aile Hekimi Uzmanı olarak ilk görev yeri Ezine Devlet Hastanesinde göreve başlayan Dr. Meral, Aile Hekimliği Polikliniği ve Palyatif Servis Sorumlu Hekimi olarak hasta kabulüne başladı.