18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’nin yeni İlçe Emniyet Müdürü Ragup Durmaz, görevine başladı.

1996 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra İstanbul görev yapmaya başlayan Durmaz,  10 yıl boyunca Cinayet masası bölge amirliği ve ilçelerde Asayiş Büro Amirliği yaptıktan sonra Doğu görevi için Siirt’e atandı. Burada 2 yıl görev yaptıktan sonra tekrar İstanbul’a atanan Durmaz. İstanbul’da çeşitli ilçelerde İlçe Müdür yardımcılığı ve şube müdür yardımcılığı görevinden sonra terfi ederek İlçe Müdürlüğü ve Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

İstanbul’daki görevinden Ezine İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Emniyet Müdürü Durmaz AA Muhabirine yaptığı açıklamada,  “Ezine İlçemizin daha huzurlu ve güvenli olması için bütün birikimlerimi aktararak diğer kurumlarla koordineli olarak çalışmanın heyecanı içindeyim. Bundan sonra görev yapacağımız süre içerisinde yeşil Ezine’mizde hak, hukuk ve adalet çerçevesinde, halkımızın huzuru, güveni ve refahı için ben ve mesai arkadaşlarım görevimizi saat mefhumu gözetmeksizin sürdüreceğiz” dedi.

İstanbul’da Yeditepe Üniversitesinde (MBA) İngilizce İşletme Yüksek Lisans ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Doktorasını tamamlayan Emniyet Müdürü Durmaz, evli ve iki kız çocuğu babası.