17 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de yaşayan ve “hastaneye gidiyorum” diye evden ayrılan bir çocuk annesi Serap Özel’den 4 gündür haber alınamıyor.

Ezine’ye bağlı Geyikli beldesinde yaşayan 5 yıllık evli, bir kız çocuğu annesi ve bir markette çalışan Serap Özel (24), 30 Aralık Pazartesi günü sabah saatlerinde “hastaneye gidiyorum” diyerek evinden ayrıldı.

Akşam eşinin eve geri dönmemesi üzerine ve kendisine telefonla ulaşılamayan Serap Özel’in eşi ve yakınları durumu Jandarma ve polise bildirdi.

Hayatından endişe ettiklerini belirten ve bir akaryakıt istasyonunda çalışan Özel’in eşi Erkan Özel (38) gazetemize yaptığı açıklamada, eşinin evlerinden 30 Aralık tarihinde sabahleyin “hastaneye gidiyorum” diyerek ayrıldığını belirterek, “Eşim akşam olduğu halde eve dönmeyince telefonla kendisini aradım fakat telefonu kapalı olduğu için kendisine ulaşamadım. Defalarca aradığım halde ulaşamayınca ve kendisinden haber alamayınca hayatından endişe duyarak durumu jandarmaya ve polise bildirdim. Eşimin evden kaçması için hiçbir neden yok. Evliliğimizde de hiçbir sorun yaşamıyoruz. Gayet mutlu bir evliliğimiz ve 3 yaşında da bir kızımız var. Eşim çocuğuna çok düşkündür ve onu çok seviyor. Eşimin evi terk etmesi için hiçbir neden olmadığı için canından endişe duyuyoruz” dedi.

Jandarma ve polis olayla ilgili geniş çaplı inceleme başattı.