30 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de Fettah Can ve Tuğçe Kandemir Konser Verdi

Şarkıcı Fettah Can ve Tuğçe Kandemir, Ezine’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümünde Ezine Belediyesince düzenlenen “22 Eylül Kurtuluş Günü” etkinlikleri kapsamında sahne aldı.

İlçe Merkezindeki Spor Salonu yanındaki alanda sahne alan ve yaptıkları her şarkı dillere dolanan iki ünlü şarkıcı Fettah Can ve Tuğçe Kandemir, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

Ezine’li vatandaşların yanı sıra çevre ilçelerden birçok vatandaşında katılım gösterdiği Fettah Can ve Tuğçe Kandemir konserine gençlerin ilgisi büyük oldu. Sahneyi ilk olarak Türk Pop dünyasına hızlı bir giriş yapan ve emin adımlarla yoluna devam eden Tuğçe Kandemir sahne aldı.

Kandemir “Gülü Soldurmam”, “Bu Benim Öyküm”, “Yanlış” ve Yağmur” gibi şarkılarının yanı sıra hareketli parçalarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Kandenmir’den sonra sahne alan ve hareketli parçalarıyla dinleyenleri coşturan şarkıcı Fettah Can, konserde zaman zaman da dinleyicilerine duygusal anlar yaşattı. Can, genç yaştaki hayran kitlesi için ‘Boş Bardak’, ‘Başka Bir Şehirde’ ve ‘Bu Aşkın Katili Sensin gibi popüler şarkılarını söyledi. Kendine has üslubuyla beğeni toplayan sanatçı, sahne performansı ve neşeli tavırlarıyla sevenlerinin gönlünü fethetti.

Can ve Kandemir konserde yaptıkları konuşmada şehitler diyarı Çanakkale ve Ezine’de bulunmaktan ve hayranları ile buluşmaktan dolayı çok mutluluk ve gurur duyduklarını söyledi.

Konserde Belediye Başkanı Güray Yüksel tarafından her iki sanatçıya çiçek ve hediye takdiminde bulunuldu.

Konserde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yüksel, konser öncesinde yaptıkları ankette vatandaşların Kandemir ve Can’ı Ezine’de görmek istediklerini belirterek, “Ezine’ye gelerek konser verme teklifimizi kırmayarak Ezine’mize gelen değerli iki sanatçımıza teşekkür ediyoruz” dedi. Konser öncesinde Ezine’de gerçekleşen yatırım ve hizmetler noktasındaki çalışmalar sinevizyon gösterimi ile vatandaşlara tanıtıldı.

AK Parti Çanakkale Milletvekili İskenderoğlu’da konserde bir konuşma yaparak Ezine’de gerçekleşen yatırım ve çalışmaların hızla devam ettiğini, Ezine’nin kısa bir zaman sonra bölgeniz cazibe merkezi haline geleceğini söyledi. İskenderoğlu Fettah Can ve Tuğçe Kandemir’e Ezine’de misafir etmekten dolayı memnunluk duyduklarını ifade ederek, “Bu gece burada binlerce kişiye unutulmaz anlar yaşatan her iki sanatçımıza da çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Hava fişek gösteri ile geceye katılanların unutulmaz anlar yaşadığı konsere AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, siyasi parti ve stk temsilcileri ile binlerce kişi katıldı.

 

 

About Post Author