15 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de “Kariyer Günleri” ‘nin konuğu Belediye Başkanı Güray Yüksel oldu

Ezine Kaymakamlığı ve Ezine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçen “Kariyer Günleri Projesi”’ nin ikinci bölümünün konuğu Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel oldu.

Ezine Kaymakamlığı ve Ezine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirilen ve yüksek öğrenime geçmeye ve iş hayatına atılmaya hazırlanan lise öğrencilerinin meslek hayatını tanımaları, daha planlı ve bilinçli tercihler yapabilmelerine katkı sağlamak, meslek hayatlarında başarılı olan kariyer sahibi kişileri öğrencilerle bir araya getirmeyi ve onların tecrübeleri ile mesleki deneyimlerini bir araya geldikleri öğrencilerle paylaşmalarını sağlamayı hedefleyen projenin ikinci konuğu Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel oldu.

Ezine Celaleddin Topçu Anadolu Lisesinden gerçekleşen etkinlikte Belediye Başkanı Yüksel, mesleki ve siyasi hayatındaki tecrübe ve deneyimleri ile bilgi be birikimlerini öğrencilerle paylaştı. Ezine Belediyesi tarafından ilçede gerçekleştirilen proje ve çalışmaların tanıtıldığı slayt gösterimi sonrası Belediye Başkanı Güray Yüksel tarafından İşletmecilik alanındaki birikimlerin ve Belediye Hizmetlerinin anlatıldığı yapılan konuşmada öğrenciler de Belediye Başkanı Yüksel’e sorular sordu.

Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, Şube Müdürü İbrahim Kır, Okul Müdürü Mehmet Atik Ekin, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

 

About Post Author