29 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de öğrenciler ders başı yaptı

Ezine’de 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının başlamasıyla birlikte öğrenciler ders başı yaptı.

3 aylık yaz tatilinin sona ermesinin ardından Ezine’de öğrenciler için ders zili çaldı. Ezine Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman, İlçe Jandarma Komutanı Gürkan Irka, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Milli Eğitim Şube Müdürleri ile birlikte 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının başlaması dolayısıyla okul ziyaretleri yaptı.

Kaymakam Uzan ve beraberindekiler ilk olarak Gazi İlkokulunu ziyaret etti. Burada Okul Müdürü İsmail Çetinkaya, öğretmenler ve veliler tarafından karşılanan Kaymakam Uzan, okula yeni başlayan 1. Sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Kaymakam Uzan, onlara yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Uzan öğrencilere yönelik yaptığı konuşmada, onlara derslerini iyi çalışmaları ve arkadaşlarıyla bol bol oyun oynamaları çağrısında bulundu. Kaymakam Uzan öğrencilerle de sohbetlerde bulundu.

Kaymakam Uzan ve beraberindekiler daha sonra Cumhuriyet Anaokulunu ziyaret etti. Burada Okul Müdürü Dila Çankaya, okul öğretmenleri ve veliler tarafından karşılana Kaymakam Uzan ve beraberindekiler sınıfları ziyaret ederek minik öğrencilerle bir araya geldiler. Burada minik öğrencilerle sohbetlerde bulunan Kaymakam Uzan okul Müdürü Dila Çankaya’dan ve öğretmenlerden kısa bilgiler aldı.

Kaymakam Uzan, yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını ve başarılı bir yıl olmasını diledi.

 

About Post Author