Paz. Şub 16th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine’de Şehit Aileleri İle Gazi Ve Gazi Yakınları Onuruna İftar Yemeği

2 min read

Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna tarafından Şehit Aileleri İle Gazi Ve Gazi Yakınları Onuruna İftar Yemeği düzenledi.

İftar programına Belediye Başkanı Güray Yüksel, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Emrullah Büyük, 3.Jandarma Eğitim Tabur Komutanı J.Yarb.Özgür Türkan, Geyikli Belediyte Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Ezine MYO Müdürü Doç.Dr.R. Cüneyt Erenoğlu, İlçe Jndarma Komutanı J.Yzb.Gürkan Irak, İlçe Emniyet Müdürü Alper Pasinli, Şehit Aileleri,Gaziler ile aileleri ve Kurum ve Daire amirleri katıldı.

İftar yemeği öncesi Kaymakam Tuna ve Belediye Başkanı Yüksel tüm davetlilere “Hoş geldiniz” dedi.

Belediye Başkanı Güray Yüksel yaptığı konuşmasında; “Bizler devlet ve millet olarak her zaman Şehit Ailelerimizin ve Gazilerimizin yanındayız. “Vatanı ve bayrağı için hepimizin ortak geleceği için canını feda eden şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anarken, kahraman gazilerimizi de minnet ve şükranla yâd ediyoruz. Onlara minnet borçluyuz.” dedi

Kaymakam Ali İkram Tuna’da yaptığı konuşmasında; Kaymakamlığımız, , Belediyemiz, Garnizonumuz, Kurum ve Kuruluşlarımız her zaman Şehit Ailelerimizin ihtiyaç ve sorunlarıyla ilgilenmektedir. Çünkü onlar bizlere Şehitlerimizin birer emanetidir. Onların yanında olmak bizim için en onurlu ve kutsal görevdir. Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazan bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan buluşmak demektir. Hep, gönüllerde buluşmak dileğiyle davetimize icabet ederek onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.