18 Nisan 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EZİNESPOR SEZONA MERHABA DEDİ

Süper Amatör Ligin güçlü ve iddialı takımlarından EZİNESPOR gerçekleştirdiği ilk antrenman ile sezona merhaba dedi.

Süper Amatör Ligin güçlü ve iddialı takımlarından EZİNESPOR, takımın başarılı ve deneyimli antrenörü Aşikar Çelik ve yardımcısı Hüseyin Gündoğdu ile gerçekleşen imza töreni sonrası tekrar güven tazeledikten sonra yaptıkları  ilk antrenman ile sezona merhaba dedi.

İlk antrenmanda Kulüp Başkanı Efrail Sancar ve yönetim Kurulu üyeleri ile Ezine Birlik Minibüsçüler Mot.Taş.Koop. Başkanı Mehmet Çırkan’da izledi.

Ezinespor Antrenörü Aşikar Çelik EZİNETÜRK GAZETESİ’ne yaptığı açıklamada, yeni bir sezona başlamaktan dolayı mutlu ve heyecanlı olduklarını belirterek, ” lk antrenmanımızı izinli 3 oyuncumuz hariç tam kadro gerçekleştirdik. 1. hafta anatomik adaptasyon , dayanıklılık koşuları, koordinasyon ve yarı sahada oynayacağımız çift kale oyunlarla geçireceğiz. Daha sonra yavaş yavaş tempomuz artacak. İnşallah iyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezona en iyi şekilde hazırlanıp, sezonu da şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Oyuncularımda bu heyecanı, inancı ve isteği görüyorum. Başta Başkan ve yönetimimiz olamk üzere olmazsa olmazımız Piranha taraftar grubumuz ve çok değerli Ezinespor taraftarımız ile birlikte Ezinespor’un şampiyonluk hedefine birlikte ulaşacağımıza olan inancımız tam. Taraftarlarımızın geçmişte olduğu gibi bundan sonrada itici güç ve motivasyon kaynağımız olarak her zaman yanımızda olacaklarına olan inancımızla yeni sezonun başta Ezinespor Ailesi olmak üzere tüm spor camiasına hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

   

About Post Author