27 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Süper Amatör Ligin başarılı temsilcilerinden Ezinespor, yaptığı anlaşma ile alt yapısını  başarılı teknik adam İbrahim Zeki Kutver’ e emanet etti.

Süper Amatör Ligin başarılı takımı Ezinespor, pandemi sürecinde lig maçlarına ara verilmesine rağmen alt yapı çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz sezonlarda Bozcaadaspor alt yapı ve  A takım teknik adamlığını başarı ile yürüten İbrahim Zeki Kutver ile anlaşarak bombayı patlattı.

Kulup Binasında düzenlen imza törenine Ezinespor Kulüp Başkanı Selim Şatrol, yöneticiler Erkan Çetin, Çağlar Gedik ve Efrail Sancar ile başarılı teknik adam İbrahim Zeki Kutver katıldı.

Tören sonrasında gazetemize açıklamada bulunan Kutver, “Uzun yıllar formasını giydiğim yöneticiliğini yaptığım ve her zaman gönül bağımı hiç koparmadığım Ezinespor’umuzda Alt Yapı Teknik Sorumlusu olarak göreve gelmekten ayrı bir gurur ve onur duymaktayım. İnşallah memleket takımımızda geleceğimiz olan çocuklarımıza yararlı olabilmek ve onları geleceğin Ezinespor A Takımı oyuncuları olarak yetişmelerine, sağlıklı ortamlarda spor yaparak topluma ve ülkelerine faydalı birer birey olarak yetişmelerine katkı sağlamak adına elimizden gelem tüm çabayı göstereceğiz. Bu vesile ile beni bu göreve layık gören Ezinespor’un değerli Başkanı Selim Şatrol ve değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ezinespor Başkanı Selim Şatrol’da yaptığı açıklamada, “Ezinespor alt yapısını artık yaptığımız anlaşma ile kulübümüzün de uzun yıllar formasını giymiş ve yöneticiliğini yapmış başarılı teknik adam İbrahim Zeki Kutver’e emanet ettik. Hocamızın alt yapımıza gerçekleştireceği çalışmalar ile çok şey katacağına ve Ezinespor’un  geleceği olan çocuklarımızın gelişmesi anlamında başarılı olacağına olan inancımız tamdır. Bu vesile ile yaptığımız anlaşmanın kulübümüze ve Ezinespor camiasına hayırlı olması temennisiyle İbrahim Zeki Kutver hocamız da başarılar diliyoruz” dedi.