19 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

EzineYeni Su Deposunun Temeli Atıldı

Ezine Erenler Mevkii zirvesine inşası gerçekleştirilen Yeni Su Deposunun temel atma Töreni Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu’nun katıldığı törenle gerçekleştirildi.

Yeni Su Deposu temel atma törenine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fırat Akgün, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyesi Bahri Uysal, Belediye Meclis Üyeleri Salih Özten, Hakan Üner, Mustafa Pilan, Ferdi Sayın ile Belediye birim amirleri iştirak etti.

Erenler Mevkiinde inşası gerçekleştirilen Yeni Su Deposu temel atma töreninde kurban kesiminin ardından ilk beton için Belediye Başkanımız Haluk Babaoğlu tarafından düğmeye basıldı.

Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu yaptığı açıklamada ‘‘Ezine’mizin yaşadığı su sıkıntısına çözüm bulma yolunda en büyük adımı atmış bulunuyoruz. Altyapımız Arıtma Tesisimiz ve yeni Su Depomuz ile önümüzdeki süreçte gerçekleştirilen çalışmalarımız sık sık yerinde inceliyoruz. Ezine için çok büyük ihtiyaç haline gelen 1000 (bin) tonluk su deposu inşaatı başladı ve hızla devam ediyor. Konu ile ilgili yetkililerden gerekli bilgileri aldık İnşallah Su depomuz ile birlikte diğer projelerimizi de en kısa zamanda tamamlayıp ilçe halkımızın hizmetine sunacağız’’ dedi.

 

 

About Post Author