29 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Fırat Akgün Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Ezine İlçe Başkanı Fırat Akgün, Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Akgün mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Bir yılı daha iyisiyle, kötüsüyle geride bırakıyoruz. 2016 yılı içerisinde, Ailelerimizde, çevremizde, Ezine’mizde, ülkemizde ve dünyada “iyiki” ya da “keşke” dediğimiz bir çok olay yaşadık. Çok mutlu olduğumuz zamanlar olduğu gibi, bazen de çok üzüldük veya pişmanlıklar yaşadık. Kazanımlarımız olduğu gibi, kaybettiklerimiz ve yitirdiklerimiz de oldu.

Simdi yeni bir yıla, 2017’ye hep birlikte giriyoruz. Her yeni yıl, yeni umutlar yeni başlangıçlar demektir. Bu Yeni yılın insanlara sağlık ve mutluluk, ailelere huzur, toplumlara ve ülkelere barış getirmesini temenni ediyorum.

Yeni yılda gerçekleştireceğimiz projelerimiz için hükümetimizden gerekli desteklerin sağlanması için her zaman olduğu gibi bir ayağımız Ankara da olacaktır. İlçemizin yerel hizmetlerinin sağlanması genel bütçeden yapılacak yatırımların gerçekleşmesi için gecemizi gündüzümüze katacağız. Sonuçta ilçe bizim bu topraklarda doğduk burada büyüdük doğduğumuz büyüdüğümüz topraklara hizmet etmekte biz genç kadroların asli görevidir diye düşünüyorum.

Bu anlam da yeni bir yıla adım atarken önceliğimizin ilçemizin hizmetlere doyurulması Ezine’de yaşayan vatandaşlar olarak el birliği gönül birliği dayanışma ve hoş görü içerisinde kalkınmanın ilerlemenin kaçınılmaz olduğu gerçeğini kabul ederek,  eğer bu güne kadar ilçemiz hizmet alamamışsa bunun bir kader olmadığının düşünülmesini geleceğin ilçemiz için daha güzel günlere vesile olacağının bilinmesi gerektiğini belirtmek istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Yeni yılın ilçemizde, ülkemizde ve tüm dünyada kardeşliğin egemen olduğu, sağlık, mutluluk, bereket, barış, huzur ve refah içinde, birbiriyle dayanışma halinde geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni ediyor, AK Parti Ezine İlçe Başkanlığı yönetim kurulum adına sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

About Post Author