Çar. Oca 15th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Gazi Ortaokulu ve İlçe Tarım Orman Müdürlüğü Kardeş Kurum Projelerine Start Verdi

1 min read

Ezine Kaymakamlığı “Kardeş Kurumlar Projesi kapsamında Gazi Ortaokulu ile İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğinde “Gıda Güvenliği, Gıda İsraf Eğitimi” verilecek.

Ezine Kaymakamlığı nezdinde yürütülen “Kardeş Kurumlar” projesi kapsamında Ezine Gazi Ortaokulu ve Ezine İlçe Tarım Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

 İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından Gazi Ortaokulu müdürlüğüne yapılan iadei ziyarette iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Gazi Orta Okulu Müdürü Oral Dinçkan görüşme sonrası yaptığı açıklamada sürecin çok olumlu başladığını ilk olarak okulun öğrencilerine yönelik  İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından   “Gıda Güvenliği, Gıda İsraf Eğitimi” verileceğini İfade etti.

 Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı “Kardeş Okullar” Projesi kapsamında  17-22 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen  Kuzey Makedonya Üsküp’te bulunan    OOU Lazo Angelovski  okulu ile yapılan kardeş okul protokolü ve ziyaretleri hakkında da Kardeş Kuruma bilgilendirme yapıldığını söyledi.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.