Pts. Şub 17th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

GESTAŞ’tan 23 Nisan’da Ücretsiz Sinema Şenliği

2 min read

Çanakkale’de Boğaz ve adalar hattında faaliyet gösteren GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş., 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde çocuklara yönelik olarak ücretsiz sinema şenliği düzenliyor.

GESTAŞ tarafından düzenlenecek olan 23 Nisan Sinema Şenliği, 17Burda AVM içerisindeki Cinemaximum sinemaları salonlarında gerçekleştirilecek.

GESTAŞ’tan konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Şirketimizin gelenekselleşen ‘Sinema Şenliği’ bu yıl da çocukları sinemayla buluşturuyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Çanakkale’deki Alışveriş Merkezi’ndeki sinema salonunda, çocukları Büyük Macera filminde ağırlıyoruz. 23 Nisan’da gerçekleştirilecek etkinlikte 15 yaşa kadar çocuklar, Büyük Macera filmini 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00 seanslarında davetlimiz olarak ücretsiz olarak izleyebilecek. Sinema biletlerinin dağıtımı, etkinlik günü filmin başlamasından bir saat önce sinema gişelerinden ücretsiz olarak yapılacak. Çocuklara, her bir sinema biletinin yanı sıra patlamış mısır da hediye edilecek.”

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan GESTAŞ Sinema Şenliği’nde on beş yaşına kadar çocuklar,  “Büyük Macera” isimli animasyon filmini ücretsiz olarak izleyebilecek. Film, 17 Burda AVM’da bulunan Cinemaximum sinema salonunda 23 Nisan Salı günü 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00 seanslarında gösterilecek.

Film, yanlışlıkla kendisine bırakılan bebek pandayı ailesine götürmeye çalışan bir ayı ve arkadaşlarının maceralarını ele alıyor.

Ücretsiz biletler, her seansın başlama saatinden bir saat öncesinde sinema gişelerinden temin edilmeye başlanacak. Ayrıca her sinema biletinin yanı sıra patlamış mısır da hediye olarak verilecek.

Büyük Macera filminin fragmanını aşağından izleyebilirsiniz;

 

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.