25 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Geyikli Belediyesi’nden “Soğuk Havalarda Kimse Dışarıda Kalmasın, Misafir Edelim” Çağrısı

Çanakkale’nin Ezine İlçesine bağlı Geyikli Belediyesi, soğuk hava şartlarının hissedildiği kış aylarında dışarıda kalanlar kimsesizler ve evsizler için çağrıda bulunarak onları misafir edeceğini açıkladı.

Geyikli Belediyesi soğuk kış aylarının yoğun olarak yaşandığı, havaların iyice soğuduğu ve olumsuz hava şartlarının yaşandığı şu günlerde kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlara yönelik çalışmalarına anlamlı bir proje ile start verdi.

Geyikli Belediyesinden “Hava soğuk dışarıda kimse kalmasın” başlığı ile yapılan açıklamada, “İhtiyaç sahibi, kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımızdan lütfen bizi haberdar edin. Misafir edelim” denilen açıklamada vatandaşlardan Geyikli Belediyesine ait 0.286. 638 62 12 numaralı telefona ihbarda bulunmaları istendi.

Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu Anadolu Ajansına yaptığı açıklamada, soğuk hava şartlarında dışarıda yaşamak zorunda kalan kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlara yönelik duyarlı olunmasını isteyerek, “Değerli vatandaşlarımız her sosyal konuda olduğu gibi soğuk hava ve olumsuz kış şartlarının yaşandığı bu günlerde de kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlarımız konusunda da duyarlı olacaklarına eminim. Belediyemizin 0.286. 638 62 12 nolu telefonu 24 saat açık kalmakta ve vatandaşlarımızdan gelecek ve görevli arkadaşlarımız bu yönde gelecek olan ihbarları anında değerlendirecektir. Belediye olarak vatandaşlarımızı misafir edeceğiz. Vatandaşlarımız bizim baş tacımız. Geyikli Belediyesi bundan sonrada sosyal belediyecilik anlamında vatandaşlarının her zaman yanında olmaya devam edecektir. İnsanı sev ve yaşat ki devlet yaşasın” dedi.

 

About Post Author