Çar. May 27th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

GÜRAY YÜKSEL SAĞLIK ÇALIŞANLARININ 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

3 min read

AK Parti Ezine Belediye Başkan Adayı Güray Yüksel, Ezine Devlet Hastanesini ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

AK Parti Ezine Belediye Başkan Adayı Güray Yüksel, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını sürdürüyor. Güray Yüksel sabahki programlarının ardından öğleden sonra 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Ezine Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Doktor, Hemşire ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayan Yüksel, karanfil dağıttı.

Poliklinikleri ve yatan hastaları da ziyaret eden Başkan Adayı Yüksel, hasta ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Hastane ziyaretinde sıcak karşılanan Başkan Adayı Yüksel samimi tavırları ile vatandaşların gönlünü kazandı. Yaşlısından gencine, engellisinden kadınına herkesi ziyaret eden Yüksel, vatandaşlara karanfil vermeyi de ihmal etmedi. Doktorlar, sağlık çalışanları ve hastane personeli ile vatandaşlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen Yüksel, sağlık çalışanlarıyla bol bol sohbet etti, vatandaşların sorunlarını da dinlemeyi ihmal etmedi.

Ziyaretin ardından gazetemize kısa bir açıklama yapan Güray Yüksel, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle hastaneyi ziyaret ettiklerini, sağlık çalışanlarının toplumun önemli değerlerinden biri olduğunu söyledi.

14 Mart Tıp Bayramı’nda sağlık çalışanlarının yanında olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Yüksel, “Dünya Tıp Bayramı nedeniyle, doktorlarımızı ve hastane personelimizi ziyaret ettik. Onlar kendi bayramlarını muhakkak kutluyorlar ama başkaları tarafından da kutlanmak isteyeceklerini düşünüyorum. Çünkü sağlıkçılar, toplum sağlığı için bire bir ilgileniyorlar. Onların mutlu olması ve Tıp Bayramı’nda onların yanında olmamız sağlığımız adına da iyi olacaktır. Hastane Başhekimimiz ile birlikte personelimizi, doktorlarımızı ve hastalarımızı ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Başhekimimize teşekkür ediyoruz. Bizimle bire bir ilgilendi sağ olsun.

Bu vesile ile karşılaştığı türlü güçlüklere rağmen, sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan doktorlarımız başta olmak üzere, tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım.
Halk sağlığı için gece gündüz demeden görevini layıkıyla yerine getiren sağlık çalışanlarının toplumdaki yeri ve önemi tartışılmaz. Tüm sağlık çalışanlarına özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Güray Yüksel’e hastane ziyaretinde İlçe Başkanı Mehmet Ünsal ve ilçe yöneticileri ile Belediye Meclis Üyesi adayları ve kadınlar kolu üyeleri de eşlik etti.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.