3 Aralık 2023

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Hakan Çalhanoğlu’ndan Kuntz ve Emre Mor Açıklaması

Hakan Çalhanoğlu’ndan Kuntz ve Emre Mor Açıklaması

BHA SPOR SERVİSİ

İnter forması giyen milli oyuncu Hakan Çalhanoğlu, görevine son verilen Kuntz ve Emre Mor ile ilgili ortaya atılan iddialarla ilgili TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.

“Hoca Konusunda Takım Kaptanı Olarak Benim Görüşümü Aldılar”

Milli takımın başında oyuncuların yabancı teknik direktöre karşı oldukları iddiaları üzerine Hakan Çalhanoğlu, “Milli takım futbolcularının ‘Biz yerli hoca istiyoruz’ diye bir beyanı yok. Hangi hoca gelirse onunla çalışırız. TFF yetkilileri, hoca konusunda takım kaptanı olarak benim görüşümü aldılar” diye konuştu.

“Hoca Çok Pozitif Bir İnsandı Ama Bir Genç Milli Takım Hocasıydı”

Çalhanoğlu, Kuntz ile bir sorunu olmadığını belirterek şunları söyledi:

“Benim Kuntz ile ilgili hiçbir sorunum yoktu. Hoca çok pozitif bir insandı ama bir genç milli takım hocasıydı. Gençlerle daha iyi kontak kurabilirsiniz ama bazı futbolcular tarafından kabul görmeyebilir bu davranışlarınız. Yapılan bazı açıklamalar var. Bu açıklamalar tecrübeli bir teknik adam olsa yapılabilir miydi?”

“Bir Sistemimiz Olması Lazım”

2 sezondur kulübümde 6 numara oynadığını söyleyen Çalhanoğlu, ”Buraya gelen futbolcunun milli takımın nasıl oynadığını bilmesi lazım. Bir sistemimiz olması lazım. Benim pozisyonum artık farklı” dedi.

Emre Mor Açıklaması

”Emre Mor’un milli takıma alınıp alınmaması ile ilgili ise Çalhanoğlu, “Menajerini de tanımam, alakam yok. Milli takım tam bir kolej havası içinde” diye konuştu.

 

 

 

About Post Author