4 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale’nin önemli inşaat firması HAKEM İNŞAAT elde ettiği başarılar ile Çanakkale’ nin gururu olan Buse Aygün ile 4 yıllık sponsorluk anlaşması yaptı.

Elde ettiği başarılar ile Çanakkale’ nin sık sık tanıtımını yaparak Çanakkale’ nin gururu olan Buse Aygün ile Çanakkale’ nin önemli  inşaat firmaları arasında bulunan Hakem İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Durmaz arasında 4 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. Türkiye’ nin ilk 8 bayan yüzücüsü arasında bulunan ve Yüzme Türkiye Şampiyonu  olmuş Buse Aygün ayrıca açık deniz yüzme milli sporcusu. Buse Aygün Türkiye’ yi  4 kez Avrupa Şampiyonasında temsil etti. Su altı Apnea’ da Türkiye Şampiyonu olarak Türk Milli takımına seçilen Buse Aygün, yüzme koşu Türkiye Şampiyonu, yüzme , Bisiklet, Koşu Türkiye ikincisi unvanlarına da sahip. Düzenlenen törende  Hakem İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Durmaz ve Buse Aygün arasında yapılan sponsorluk anlaşması imzalandı.

Hakem İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Durmaz ve Buse Aygün arasında yapılan sponsorluk anlaşması imza töreninde hedefleri konusunda konuşma yapan Buse Aygün Balkan ve Avrupa Şampiyonasında dereceye girmek ve 2018 Akdeniz oyunlarında Türkiye’ yi temsil etmek olduğunun altını çizen Aygün hayalinin ise, 2019 Avrupa oyunlarında derece yapmak ve 2020 Tokyo Olimpiyatlarında Ay yıldızlı formayı giymek olduğunu söyledi.

Hakem İnşaat Yönetim Kurulu üyesi ve kurumsal iletişimcisi Şeyma Durmaz’ da imza töreninin ardından yaptığı konuşmada Hakem inşaatın Çanakkale ve ilçelerinde nitelikli konut ürettiğini. Bu çalışmaları yürütürken spora da ellerinden gelen desteği sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek başarıları ile Çanakkale’ nin gururu olan Buse Aygün ile 4 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladıklarını ve kendisine başarılar dilediklerini söyledi.

 

27112016_1_0002

27112016_1_0003

27112016_1_0004