2 Mart 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu ve eşi Remziye Babaoğlu, ilçede ikamet eden camikebir mahallesinde ikamet eden yaşlılarla kahvaltıda bir araya geldi.

 

Kahvaltıya AK Parti Ezine İlçe Bşk. Güray Yüksel, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Çetin, Salih Özten , Kadınlar Kolu Başkanı Özlem Akyüz’de katıldı.

“Gençlerin aynada görmediklerini, yaşlılar tuğlada görür”

Kahvaltı sırasında, yaşlıların topluma yaptığı katkıların önemine vurgu yapan Başkan Babaoğlu, “Yaşlılarımızın yaşama etkin bir biçimde katılmalarına imkan sağlamak, toplum için ne kadar değerli olduklarını anlamalarını ve yaşama sevinçlerini kaybetmemelerini sağlamak amacıyla Ezine Belediyesi olarak ilçemizin çınarları olan yaşlı vatandaşlarımız ile bir araya gelmenin sevincini yaşıyoruz.

Yaşlılarımız, bizlere, gençlere ve topluma her daim örnek oluyor. O nedenle ben onlara yaşlı demiyorum, onlar bizim her zaman danıştığımız, sohbet ettiğimiz ve fikirlerinden yararlandığımız değerli büyüklerimiz, çınarlarımız. Çünkü gençlerin aynada göremediklerini yaşlılar tuğlada görür. Bu sabah da hasbihal etmek üzere onları burada kahvaltıda bir araya getirdik. İnşallah bundan sonra da aynı şekilde engin tecrübeleriyle topluma yol gösteren değerli büyüklerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Etkinlikte Ezine Öğretmenevi Müdürü Deniz Bircan tarafından Belediye Başkanı Babaoğlu’na Esma-ül Hüsna tablosu hediye edildi.