9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Babaoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi.

“İlçemiz için gerçekleştirdiğimiz güzel çalışmalarla birlikte, üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakırken, umut ve beklentilerle dolu yeni bir yıla daha giriyoruz’’ ifadelerini kullanan Başkan Babaoğlu, şunları kaydetti:

Yeni yıla girerken ilçemiz, ülkemiz ve tüm dünya için mutluluk, sağlık ve güzellik yönündeki temennimizi ve dileklerimizi yeniliyor ve tekrarlıyoruz. Her yeni yıl; başarının ve umudun egemen olduğu, iyimserlik hissiyatımızın canlandığı, kardeşlik, dostluk bağlarımızın pekiştiği, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda yeni isteklerin beklendiği bir yıldır.

Bizler, içerisinde bulunduğumuz vazifenin üzerimize yüklediği ağır ve meşakkatli yükle her an olduğu gibi her saat, hergün  ve her sene yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın muhasebesini tutmaya devam edeceğiz. Bu yönde beklentimiz tüm hemşehrilerimiz için aynı temenni içerisindedir. Her bir yeni yıl ve dönemde, yeni gelişmelere ve atılımlara kucak açacak olan ilçemizde Ezine için hazırlanan projelere büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe dair olan kaygılarını en aza indirebilmek için gayret gösteriyoruz.

2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecek olan Ezine, 2017 yılında bu hedefler doğrultusunda yeni projeleri hayata geçirerek, ülkemizin istikrarlı büyümesine en büyük katkıları sağlayacak.

2017 yılının yeniden doğuşların, yeniliklerin, başarının ve yeni hedeflerin yılı ile kardeşlik, birlik ve beraberliğin yılı olması temennisiyle daha aydınlık yarınlara ulaşmak için tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”