13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

“HDP, Bahoz Erdal’ın da cenazesine gidecek mi?

Turan; “HDP, Bahoz Erdal’ın da cenazesine gidecek mi?

 

????????????????????????????????????

 

AK Parti Grup Başkanvekili Turan: PKK için çemberin daraldığını görüyoruz.

 

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili avukat Bülent Turan, Çanakkale’nin Bayramiç İlçesi Külcüler, Pınarbaşı, Evciler köylerinde köylüler ile bir araya geldi. Köy ziyaretlerini aksatmadan sürdürdüklerini belirten Bülent Turan, sorunları bizzat orada yaşayanlardan dinleyerek çözüm için çalıştıklarını dile getirdi.

 

“SİYASİ İRADENİN KARARLILIĞIYLA TERÖRLE MÜCADELENİN YÜRÜTÜLÜYOR”

 

Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan’ın da katıldığı programda köy meydanında yaptığı konuşmada terörle mücadelede gelinen süreci de değerlendiren Bülent Turan benzeri çok sık görülmemiş bir koordinasyonla güvenlik güçleri, istihbarat teşkilatı, korucular, asker, polis ve milletin desteğiyle ayrıca siyasi iradenin kararlılığıyla terörle mücadelenin yürütüldüğünü vurguladı.

 

“ÇEMBER DAHA DA DARALACAK”

 

Çok sayıda teröristin etkisiz hale getirildiğini belirten ve terör örgütü PKK’nın yöneticilerinden Bahoz Erdal’ın öldürülmesiyle ilgili açıklamalara değinen Bülent Turan, “PKK için çember daralmıştır. PKK’nın sözde üst düzey yöneticisinin öldürülmesi terörle mücadelede farklı bir boyuta geçildiğini gösteriyor. Çember daha da daralacak. HDP teröre karşı tavır koyamıyor.

 

 

“HDP, ERDAL’IN DA CENAZESİNE, TAZİYESİNE GİDECEK Mİ?”

 

Teröristlerin cenazesine, taziyesine gidenler Bahoz Erdal konusunda nasıl bir duruş sergileyecekler hep beraber göreceğiz. Terörü adeta destekler konumdaki HDP, Erdal’ın da cenazesine, taziyesine gidecek mi” dedi. Turan, konuşmasının ardından bir araya geldiği köylülerin sıkıntılarını dinledi.

 

 

10072016_3_0002

 

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye