20 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Kapı Yerine Camdan Çıkınca Yaralandı

Kapı Yerine Camdan Çıkınca Yaralandı

 

27042016_3_0001

 

Otobüse yetişmek için acele edince kapı yerine fark edemeyerek cama çarparak çıktı.

 

Çanakkale’de şehirlerarası bir otobüs firmasının yazıhanesinden İstanbul’a gitmek için bilet alan Sait Özçelik, otobüse yetişmek için acele edince kapı yerine fark edemeyerek cama çarparak çıktı.

 

Çanakkale‘de şehirlerarası bir otobüs firmasının yazıhanesinden İstanbul‘a gitmek için bilet alan Sait Özçelik, otobüse yetişmek için acele edince kapı yerine fark edemeyerek cama çarparak çıktı. Cam kesikleriyle kanlar içinde yerde kalan Özçelik, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Çanakkale’de yaşayan Sait Özçelik, bir şehirlerarası otobüs firmasının Saat Kulesi Meydanı’ndaki yazıhanesine gelerek İstanbul‘a gitmek için bilet aldı. İskeleden kalkacak saat 15.00 Eceabat feribotundaki otobüse yetişmek için acele ettiği belirtilen Özçelik, bir anlık dalgınlıkla kapı yerine, camı kırıp çıktı. Kaldırıma düşen Özçelik’in başında kesi meydana geldi. Yazıhanedekiler ve çevredekilerin şaşkın bakışları arasında kanlar içinde yerde kalan Özçelik’e ilk müdahaleyi de firma yetkilileri yaptı. Yazıhane çalışanların ihbarıyla olay yerine polis ve 112 ambulansı geldi. Özçelik’e ilk müdahaleyi yerde yapan sağlık görevlileri, ardından Çanakkale Devlet Hastanesi’ne götürdü. Polis, olay yerinde inceleme yaptı, soruşturma başlattı.

 

Bir yazıhane çalışanı, Özçelik’in acele etmesi nedeniyle kazanın yaşandığını belirterek, “Bizden bilet almış. Arkadaşlar aracın iskeleden kalkacağını söylemiş. O da biraz acele etmiş. Dönmüş, hızla hareket ederken, arkadaşlar ‘beyefendi’ demeye kalmadan camla beraber dışarıya çıkmış. Ama elini kaldırıp alnını koruduğu için sadece şakağında ufak bir kesik meydana geldi. Şu an için durumu iyi” dedi.

 

 

27042016_3_0002

 

27042016_3_0003

 

27042016_3_0004