17 Mayıs 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

“Kardeşler Müzik & Süsleme Organizasyon” 2. Şubesinin açılışı Çanakkale’de yapıldı.

2014 yılında Ezine’de Düğün, Nişan, Ses ve Işık Sistemleri, Kamera ve Fotoğraf çekimi hizmeti ile faaliyete başlayan “KARDEŞLER MÜZİK & SÜSLEME ORGANİZASYON” 2. Şubesi Çanakkale’de törenle açıldı.

Açılış törenine Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Ezine Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Türker Demirhan, Ezine Birlik Minibüsçüler Mot. Taş Koop. Bşk. Mehmet Çırkan ve çok sayıda davetli katıldı.

İşletmenin açılışı yapılan duanın ardından Belediye Başkanı Yüksel, Ezine Esnaf ve San.Od. Başkanı Demirhan, Ezine Birlik Min. Mot. Taş. Koop. Bşk. Çırkan ve İşletme Sahibi Uğur Uysal tarafında kurdela kesimi ile yapıldı.

“Kardeşler Müzik Organizasyon” İşletme Sahibi Uğur Uysal EZİNETÜRK GAZETESİ’ne yaptığı açıklamada 2014 yılında hizmete başladıklarını, ardan geçen zaman içerisinde teknolojiye de ayak uydurarak müşterilerinden gelen istek ve talepler doğrultusunda müzik organizasyon hizmet sektöründe çeşitli yeniliklerle yola devam ettiklerini belirtti. Uysal aradan geçen sürede Çanakkale’de çok yoğun talep ve istekler geldiğini belirterek, “Bu istek ve talepler doğrultusunda da Çanakkale’ye bir şube açmaya karar verdik. İnşallah bundan sonra toplumumuza daha farklı ve geniş çapta hizmetler vermek için ikinci şubemizi açmış bulunuyoruz. İnşallah hayırlara vesile olur. İnşallah bundan sonra toplumumuza daha farklı şeyler katabiliriz. Elimizden gelen bu demiyoruz ve daha farklı hizmetlere yol açmak için ikinci bir adımı attık. Çanakkale’deki tüm vatandaşlarımızı ve müşterilerimizi iş dışında da çay kahve içmeye ve sohbet etmeye bekliyoruz” dedi.

UYSAL KARDEŞLER SÜSLEME & KARDEŞLER MÜZİK ORGANİZASYON müşterilerine, “Canlı Müzik (Org-Solist), Kamera Çekimi, Fotoğraf Çekimi, Sahne Renkli Işıklar (Platform Işıklandırma), Kına Gecesi Süsleme Organizasyonu ( Kına Tahtı – Giriş Yolu – Aile Masası – Volkan – Konfeti vs.), Balo Gecesi Süsleme (Gelin Damat Masası – Giriş Yolu – Aile Masası – Volkan –  Konfeti vs.), Nişan Masası, Diş Buğdayı, Baby Shower-Hastane, Oda Süslemesi, Evlilik Teklifi vs., Ev İçi Sünnet Yatağı Süslemeleri, Kapı Merdiven Süslemeleri, Konfeti Makinesi ve Yağmuru, Palyoça-Mickey Mause ve Animasyon Gösterileri, Davetiye, Pasta 7 katlı Standart, Dış Çekim-Katalog Çekimleri-Drone Kamera Çekimi-Video Klip, Dans Gösteri Ekibi, Masa ve Sandalye Kiralama, Gölgelik ve Aşçı Çadırı Kurulumu, Düğün Yeri Aydınlatma-Yemek Yeri Aydınlatma, Yemek Dağıtmak İçin Personel Temini, Kuru Bakliyat Çeşitleri Temini, Kuaför-Aşçı-Mobilya temini gibi konularda hizmet veriyor.

 Barbaros Mahallesi, Hacı Faik Caddesi No : 17 adresinde müşterilerine 2. Şubesinde hizmet verecek olan “Kardeşler Müzik Organizasyon & Uysal Kardeşler Süsleme Organizasyon” firması misafirlerini çay ve kahve içmeye ve sohbet etmeye de bekliyor. 

EZİNETÜRK GAZETESİ olarak yeni şubenin hayırlı olması temennisiyle bereketli ve bol kazançlar diliyoruz.