18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, 24 Temmuz  Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Üzen mesajında şunları ifade etti ;

1Her insanın bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme temel hakkına sahiptir. Bu görevi yerine getiren basın mensuplarımız, kamu adına gerçekleri araştırma, doğru ve gerçek haberlerle kamuoyunu aydınlatmaktadır.

Demokratik hayatımızın vazgeçilmezi olan basınımızın değerli çalışanları günün her saatinde haber peşinde koşarak zor şartlar altında görevini yapmaktadır. Bu haliyle çok önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarının aktırılmasında ve bu sorunlara çözüm bulunmasında da basın mensuplarımızın önemi yadsınamaz. İlimizde ki basın-yayın çalışanlarının bu sorumluluk bilinciyle yaptıkları ve yapacakları duyarlı çalışmaların ilimizin her alanda başarıya ulaşmasına büyük katkıları bulunmaktadır.

Milletin gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunan başta Çanakkale’deki dostlarımız olmak üzere tüm basın mensuplarımıza minnettarız.

Mesleğini gece gündüz demeden zor şartlar altında icra eden Çanakkale’nin basın mensupları başta olmak üzere tüm basınımızın 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu ve tüm üyelerimiz adına kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.