Per. Mar 26th, 2020

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

KEŞAN TSO’DAN KAYMAKAM TUNA VE BAŞKAN YÜKSEL’E ZİYARET

1 min read

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetimi, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna ve Belediye Başkanı Güray Yüksel’i ziyaret etti.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı beraberinde  Başkan Yardımcısı Ahmet Kadir Mutaf ve Genel Sekreter Erdem Başak’tan oluşan heyet, Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna ve Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel’e ziyarette bulundu.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı Kaymakam Tuna ve Belediye Başkanı Yüksel’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek; “ Ezine Kaymakamlığı, Ezine Belediyesi ile Çanakkale TSO’nun  Ezine Gıda OSB’nin kurulum süreçlerinde verdiği çaba ve çalışmayı takdirle izledik. Ezine Gıda İhtisas OSB tarafından hazırlatılan reklam ve tanıtım çalışmalarından çok etkilendik. Bölgemiz için aynı katma değeri yaratmak için Keşan TSO olarak bizler kollarımızı sıvadık. Ezine Gıda OSB kurulum süreçlerinde yaşanan tecrübeler bizlere yol gösterecektir” dedi.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şapçı ve beraberindeki heyer aşy yapı çalışmalarına başlanan Ezine Gıda OSB alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Ziyaretlerde. Günün anısına karşılıklı olarak hediye takdiminde bulunuldu.

 

Copyright EZİNETÜRK© All rights reserved. | Newsphere by AF themes.