17 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Toplumsal hayatımızın en önemli günlerinden biri olan, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı Ramazan Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar, milletimizle birlikte sahip olduğumuz köklü geleneklerin yaşatılmasına, gelecek nesillere aktarılmasına, sevgi, saygı, hoşgörü ve yardımlaşma gibi değerlerin gelişmesine ve kırgınlıkların çözümüne vesile olacak huzur ortamının oluşmasına fırsatlar sunan özel günlerdir. Bu özel günleri, geçmiş bayramlarda olduğu gibi yine annelerimiz, babalarımız ve tüm sevdiklerimizle birlikte yaşamak isterken tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen pandemi nedeniyle bu bayramı da evlerimizde geçiriyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan  Koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl ziyaretlerin olmadığı, nesillerin bir araya gelemediği farklı bir Ramazan Bayramı kutlayacağız. ancak tüm olumsuzluklara rağmen bayram heyecanın tüm evlerimizi sarmasını diliyoruz.

Kovid-19 salgını ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle her ne kadar yüz yüze görüşemesek de dijital dünyanın bize sunduğu iletişim kanalları ile başta anne ve babalarımız olmak üzere tüm yakınlarımızın ve sevdiklerimizin onların yanında olduğumuzu; sevinç ve kederlerini, varsa sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu hissettirmemiz, sağlığın ve neşenin evlerimizden eksik olmadığı nice bayramları ailelerimizle sevdiklerimizle huzur içerisinde geçirmemiz dileğimizle tüm halkımızın ve aziz milletimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimizle kutluyor, sağlık,mutluluk, barış, sevgi ve huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi diliyoruz.

 

KOKO TAHA

TALHA CİVAN