27 Kasım 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla tören ve etkinlik düzenlendi.

Tören saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Okul Müdürü Hakan Genç’in açılış konuşmasıyla başladı.

Öğrencilerin şiirler okuduğu etkinlikte yoğurt yeme yarışması gibi bir çok yarışma düzenlendi. Törene katılanlar tarafından ilgiyle izlenen ve öğrencilerin kıyasıya mücadele ettiği yarışmalar renkli sahneler ortaya çıktı.

Mahmudiye Muhtarı Gürhan Yurter ve Üvecik Köyü Muhtarlığının da katıldığı törenler halkın beğenisini kazandı. Programların sonunda okulun Müzik öğretmeni Mustafa Denizci’nin hazırladığı 40 kişilik Ritm Gösterisi öğrencilerin güzel performansıyla izleyicileri büyüledi ve coşku yarattı.

Program sonunda İl Genelinde düzenlenen yarışmalarda Küçük Kızlar Masa Tenisi İl 4. sü, Küçük Kızlar Oryantring İl 1.si, Küçük Erkekler Oryantring İl 2.si, Yıldız Kızlar Oryantring İl 2.si, Yıldız Erkekler Oryantring İl 3.sü olan öğrencilere ödülleri verildi.

Öğrencilerin yarışmalara hazırlanmasında büyük emeği olan Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Şebnem Göksan Okul İdaresi, Muhtarlık ve vatandaşlar tarafından tebrik edildi.