22 Ekim 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı, Çanakkale’nin merkez ve on iki ilçesini kapsayacak esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Geçtiğimiz haftalarda 1915 Çanakkale Köprüsüne on iki ilçe teşkilatını götüren AK Parti Çanakkale İl Teşkilatı, yeni projeye imza attı.

1 HAZİRAN’DAN İTİBAREN AÇILAN YENİ İŞLETMELERE GİDİLDİ

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve yönetimi Çanakkale’ye dair programlarına yenisi ekledi. Çanakkale’de birçok kesime uzanan başkan Makas ve ekibi; Çanakkale ve on iki ilçesinde eş zamanlı olarak esnafa ziyaret programı gerçekleştirdi.

“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, il yönetimiyle birlikte Ayvacık ilçesinde faaliyet gösteren, yeni esnafları ziyaret etti. Başkan Makas ziyaretler kapsamında kenttin birçok kesimine dokunarak; birçok kentliyle de temaslarda bulundu.

Makas ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada; ‘’ Esnafımızın yanındayız, bugün Çanakkale’de 12 ilçede AK Parti teşkilatları yeni açılan 1 Haziran’dan bu yana faaliyet göstermekte olan işletmelerimize hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdik. Çanakkale teşkilatımızın tüm kademeleri Çanakkale ve 12 ilçesinde esnafın yanında olmaya devam ediyor.

“SORUNLAR SIKINTILAR NOT ALINIYOR”

Ayvacık temaslarımız doğrultusunda ilçede yeni açılan ve işletme yaşamına ilk defa adım atan girişimci esnafımızla bir araya geldik. Teşkilatımızla birlikte başta yeni esnaf arkadaşlar olmak üzere Ayvacık ilçesindeki tüm esnafımıza selam veriyor, hayırlı işler diliyoruz. Sorunlarını sıkıntılarını not alıyoruz. Ayvacık ilçemizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kapsamında manzaraya dair güzel izlenimler aldık. Esnafımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz’’ ifadelerine yer verdi.