17 Mayıs 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

S.S. 16 Nolu Ezine Birlik Minibüsçüler Mot. Taş. Koop. Başkanı Mehmet Çırkan, Yeni Yıl dolayısıyla bir kutlama mesjı yayınladı.

Çırkan mesajında şunları kaydetti.

“ Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. 2020 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.  Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2021 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı,enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.  

2020 yılında Pandemi, Deprem, Sel ve bir çok olumsuz durum ile karşı karşıya geldik, birlik ve beraberlik duygusu ile üstesinden gelmek için üzerimize düşen tüm fedakarlığı yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.

Bu yeni yılda en büyük temennimiz 2020 yılında tüm dünyada yaşanan bu zorlu covid-19 virüsü ile mücadelenin bu yıl bitmesi, şoför esnafımızın işinden bereketin hiç eksik olmamasıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının başta üyelerimiz ve tüm şoför esnafı arkadaşlarım olmak üzere, Ülkemize, Milletimize, ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder,   tüm Ezinelilerin ve Çanakkale’li hemşehrilerimin yeni yılını kutlar,  sevgi ve saygılarımı sunarım.”