27 Eylül 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca’nın annesi Melek Konca Ezine’de düzenlenen törenle toprağa verilerek sonsuzluğa uğurlandı.

Ezine Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yılmaz Konca ve şoför esnaflarından Yusuf Konca ile Yasemin Ece’nin annesi , emektar şoför esnaflarından Merhum Hüseyin Konca (Koreli)’nın eşi Melek Konca hakkın rahmetine kavuştu.

Merhume Melek Konca’nın cenazesi Cuma günü, Cuma Namazına müteakip Ezine Ulu Camiinde kılınan Cenaze Namazından sonra İlçe Kabristanlığında toprağa verildi.

Konca’nın cenaze törenine ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, AK Parti İl Başkanı Naim Makas, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, İlçe Emniyet Müdürü Ragup Durmaz, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkan ve Yöneticileri, kurum amir ve müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

EZİNETÜRK GAZETESİ adına Merhume Melek Konca’ya yüce Allah’tan rahmet, ailesi, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Mekanı Cennet Olsun.