20 Mayıs 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Mert Müldür Fenerbahçe’de

BHA SPOR SERVİSİ

Fenerbahçe, İtalya’nın Sassuolo takımında forma giyen milli futbolcu Mert Müldür ile 4 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı. Transfer açıklaması sarı lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yapıldı.

Açıklamada Fenerbahçe, “Kulübümüz, milli futbolcu Mert Müldür’ün transferi konusunda Sassuolo kulübü ve oyuncu ile anlaşma sağlamıştır. 24 yaşındaki sağ bek kendisini 4 yıllığına sarı lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imza töreninde Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki ile Sportif Direktörümüz Mario Branco da yer aldı.

İmzaların atılmasının ardından açıklamalarda bulunan oyuncumuz Mert Müldür, “Öncelikle böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. İnşallah herkes için hayırlısı olur ve taraftarlarımıza güzel maçlar izlettiririz. Çok gururlandım ve onurlandım. Taraftarlarımızla kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.” dedi.

Mert Müldür’e  ‘Ailemize hoş geldin’ diyor; Fenerbahçemiz ile nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz” ifadeleri kullandı.

İmza töreninin ardından konuşan Mert Müldür, Fenerbahçe‘ye transfer olduğu için mutlu olduğu ifade ederek, “Öncelikle böyle büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. İnşallah herkes için hayırlısı olur ve taraftarlarımıza güzel maçlar izlettiririz. Çok gururlandım ve onurlandım. Taraftarlarımızla kavuşmayı sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

 

 

 

About Post Author