18 Ocak 2022

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Milliyetçi Hareket Partisi Ezine İlçe Başkanı Tahsin Yüksel, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Yüksel mesajında şu ifadelere yer verdi ;

“Millet olarak manevi hayatımızda ayrıcalıklı bir yer bulunan mübarek Üç Aylar’a bir kez daha kavuşmanın gönül huzurunu hep birlikte yaşıyoruz. Regaip, rahmeti, bereketi ve mağfireti bol üç ayların manevi iklimine girildiğinin habercisidir.

Mübarek Regaip Kandilinin, kanayan, derinleşen ve kangrene dönüşen sosyal, toplumsal ve siyasal yaralarımıza şifa ve umut olması en samimi beklentimizdir. Türk milletinin, İslam toplumlarının ve tüm insanlığın bu mübarek gecede aziz hatıra ve emanetlerini özümseyerek aradığı ve ihtiyaç duyduğu mutlak toparlanmayı sağlayacağını ümit ediyorum. Bu kutlu günlerde içinde bulunduğumuz ağır şartların ve sorunların sağlıklı bir muhasebesinin yapılmasında çok yarar bulunmaktadır.

Manevi dirilişe, manevi arınmaya ve huzur ortamının tesis edilmesine vesile olması dileklerimle aziz milletimizin, Türk-İslam aleminin ve bütün Müslümanların mübarek Regaip Kandili’ni dualarımla birlikte kutluyorum.  Kandilimiz mübarek, geleceğimiz aydınlık, bin yıllık kardeşliğimiz daim, milli birliğimiz, kadim beraberliğimiz, tarihi bağımsızlığımız sonsuza kadar var olsun.”