13 Temmuz 2024

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

Muğla Valisi Akbıyık’a ‘Yılın Alkışı Hak Eden Valisi Ödülü’

Muğla Valisi Akbıyık’a ‘Yılın Alkışı Hak Eden Valisi Ödülü’

Muğla Valisi İdris Akbıyık Uluslararası Radyocular Birliği(IRU) tarafından Yılın Alkışı Hakeden Valisi Ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Radyocular Birliği Genel Başkanı Yusuf Erbaş’ın Muğla valiliği ziyaretinde ödülü kendisine takdim edildi. Uluslarararası Radyocular Birliği(IRU) tarafından organize edilen 12. Uluslararası Alkışı Hak Edenler Ödülleri Törenine yoğun programı nedeniyle katılamadığını belirten Vali İdris Akbıyık, ”Medyanın önemli kuruluşlarından birisi olan IRU’dan ödül almak güzel bir duygu. Hakkari’de Hayat Var vizyonumuzun takdir görmesi gurur verici. Şimdi de güzel Muğla için gece gündüz çalışmaya, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ödüle layık gören Radyoculara da çok teşekkür ediyorum.” dedi.

IRU Genel Başkanı Yusuf Erbaş, ”Hakkari’de yaptığı icraatlarla dikkat çeken, halkın içinde halkla beraber yürüttüğü projelerle gönüllere dokunan kıymetli devlet adamı İdris Akbıyık’a Radyocular olarak ‘Yılın Alkışı Hakeden Valisi’ ödülünü layık gördük. Muğla da da hizmetleriyle gönüller kazanacağına inancımız sonsuz, başarılarının devam edeceğinden eminiz.” şeklinde konuştu

About Post Author

Bu kapanacak 0 saniye