9 Aralık 2021

EzineTürk

Haberin Doğru Adresi

CHP Çanakkale Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Muharrem Erkek Çanakkale Ticaret Borsası Meclisini ziyaret etti.

Milletvekili Muharrem Erkek’i Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Meclis Başkan Yardımcıları Cem Demir ve İzzet ARICI Meclis Üyesi Yaşar ÇETİN Genel Sekreter Sevcan Elver, Borsa görevlileri Musa Çelik, Burcu Genç, Gözde Kartal ve Fatih Doğu karşıladı.

Milletvekili Muharrem Erkek öncelikle Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyelerinin sektörleri ve yaşadıkları ilçelerin durumları hakkında bilgiler alarak sorunlarını dinledi.
Yoğun bir çalışma programı içerisinde bulunduklarını ifade eden Muharrem ERKEK bugünde Ticaret Borsası ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum dedi.
Toplantıda Türkiye ve Çanakkale ekonomisi, sektörler, istihdam seferberliği gibi güncel konular hakkında değerlendirilmelerde bulunuldu.
Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ayrıca Türkiye anayasa değişikliği referandumu ile ilgili olarak Borsa Meclis üyelerine bilgiler verdi. Milletvekili Erkek son olarak gösterilen misafirperverlikten dolayı Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya ÜZEN Çanakkale Milletvekili Muharrem ERKEK’e Borsaya teşriflerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.